Naši spokojení zákazníci

Vila Tugendhat

Národní Divadlo

Fakultní nemocnice Motol

Akademie věd Praha

RÝMAŘOVSKÉ DOMY

Svou důvěru v eVodníka vložila také firma Rýmařovské Domy, která jej instaluje do nových dřevostaveb jako prevenci před únikem vody.

Vybrané reference zákazníků

Protékající toalety na ZŠ

Systém eVodník® jsme si pořídili, abychom měli přehled o spotřebě vody a zamezili únikům vody a případným škodám, kdyby došlo k havárii na vodovodních rozvodech. Vodou chceme šetřit a nechceme platit za nevyužitou vodu, která v podobě všemožných neviditelných úniků odteče kanalizací nenávratně pryč. Pro prvotní vyzkoušení jsme zajistili systémem eVodník® stoupačku pro dívčí toalety.
 
Během seznamování s ovládáním systému eVodník® za účasti zástupce společnosti Unisavers s.r.o. došlo dvakrát k uzavření vody. Celé se to dělo během vyučovací hodiny, takže nebyl žádný důvod pro vysokou spotřebu vody na toaletách. Po druhém uzavření vody jsme provedli fyzickou kontrolu toalet a zjistili, že na jedné toaletě bylo tlačítko pro splachování zaseknuté a voda protékala toaletou proudem. Bez systému eVodník® by nám takto proteklo tisíce litrů vody a spolu s vodou i finance rovnou do kanalizace nenávratně pryč. 
 
Nedovedu si představit, že by se to dělo na více toaletách nebo na jiných místech v tak rozsáhlé budově, jakou naše škola je. Takto máme detailní okamžitý přehled o spotřebě vody a klid, že pokud dojde k problému, voda bude uzavřena a my se to prostřednictvím e-mailu a SMS okamžitě dozvíme.
 
Systém eVodník® mohu doporučit.
 
Mgr. David Jalový
ředitel ZŠ Slovanské náměstí 2, Brno

Protékající pisoár v době Vánočních svátků

V praxi můžu říct, že systém eVodník® funguje perfektně. Zaznamenává protékající nebo zaseknuté WC a to je úspora. Zrovna o Vánocích se stal případ, kdy pomohl.

Na Štědrý den kolem třetí hodiny mi došel e-mail, že došlo k uzavření vody v objektu. Podíval jsem se na graf spotřeby vody a uznal jsem, že není něco v pořádku. Po svátcích jsem jel brzo ráno do práce provést kontrolu v budově a ukázalo se, že byl problém v pisoáru a že by voda bez zásahu systému eVodník® vytopila záchody a potažmo celou administrativní budovu.

S pozdravem
Martin Kalianko (EGÚ Brno)

Nedovřený zahradní ventil

Musím velice pochválit váš systém eVodník®, protože včera asi 7 x zastavil vodu a všichni mě doma kamenovali, ať ho vyhodím, než aby šli zkontrolovat, kde teče voda. Byl nedovřený zahradní ventil, takže nebýt systému eVodník®, voda by tekla celou noc a protože tady prší, tak i další dva dny by nikdo k zahradnímu ventilu nešel a měli bychom na zahradě rybník. Nehledě na „spotřebovanou“ vodu, kterou bychom museli zbytečně platit.

Ing. P. Z.
vedoucí montážního střediska stavební společnosti

30 000 v toaletě

Dne 4. 5. 2016 jsem obdržel vyúčtování vodného a stočného a mé očekávání přeplatku bylo zmrazeno  částkou, kterou jsem měl doplatit. Naše dlouhodobá denní spotřeba vody za uplynulá období byla vždy okolo 0,5 m3/den. Za účtované uplynulé roční období se zvedla na hrozivých cca 1,5 m3. Ověřil jsem, že chyba není na straně dodavatele (vyúčtování, vadný  vodoměr). Prověřením celého vodovodního systému v domě jsem zjistil, že tato skutečnost byla způsobena nepochybně dlouhodobým protékáním WC u babičky, což nikdo nezjistil. Finanční škoda Kč 30.000,-

Rozhodl  jsem se proto, že se to již nesmí opakovat stejně jako rizika prasknutí přívodu  vody do pračky, myčky, toalety nebo samotného rozvodu vody.

Na základě telefonického rozhovoru s jednatelem společnosti Unisavers s.r.o. panem Pavlem Hlouškem jsem objednal instalaci produktu eVodník®, abych měl do budoucna jistotu, že taková nebo ještě horší věc se nám již nestane.

Jiří Hermany, Brno
soudní znalec oboru pozemní stavitelství

Půl miliónu v kanálu

Během Vánočních svátků v našem areálu došlo k havárii na vodovodním rozvodu v zemi. Praskla přívodní trubka a praskla tak, že voda odtékala rovnou do kanalizace. Když jsme po Vánočních svátcích přišly do areálu a provedli kontrolní odečet vody, málem jsem dostal infarkt. 7000 m3 vody odteklo jen tak do kanalizace, škoda půl miliónu za „spotřebovanou“ vodu. 

Okamžitě jsem hledal řešení, které by takovým i jiným případům v budoucnu zabránilo a objevil jsem český systém eVodník®. Kontaktoval jsem společnost Unisavers s.r.o., domluvil se na prohlídce v místě instalace se zástupcem společnosti a dnes již mám klidný spánek a informace o vodě v našem areálu jako na talíři, jelikož nás chrání systém eVodník®. Mizivá investice v porovnání se škodou, která nastala a které by mohly v budoucnu přijít.

Doporučuji.

J. D. Ostravsko

Zavlažovací systém na 12 000 m3 vody v městském parku

Porucha na zavlažovacím systému způsobila, že systém neustále dopouštěl retenční nádrž, čehož si nikdo nevšiml, dokud se v městském parku nevytvořil menší rybník. Tímto způsobem odteklo 12 000 m3 vody do země. Když jsme hledali způsob, jak tomuto předejít, našli jsme řešení, které nabízí společnost Unisavers s.r.o. s jejich systémem eVodník®.

V současné době zavlažovací okruh chrání systém eVodník® a my máme jistotu, pokud by došlo k havárii na závlaze, dojde automaticky k uzavření vody a my o tom budeme okamžitě vědět prostřednictvím e-mailu a SMS. Jako bonus máme detailní přehled o spotřebě vody v každém okamžiku.

zástupce městské části ing. J. M.

Ochrana vědeckých přístrojů za miliony

Náš požadavek na instalaci zařízení eVodník® vznikl z důvodu výše cen vědeckých přístrojů (např. sestava 4 mikroskopů ve dvou místnostech v ceně cca 40 milionů Kč. V minulosti u nás došlo k několika vytopením vodou z prasklých hadiček a značné škodě (čtyři pojistné události v ceně cca 1 milion Kč).

Zařízení eVodník® máme umístěné na 10 samostatných stoupačkách a jsme velice spokojeni. eVodník® pracuje spolehlivě, cca jedenkrát týdně uzavře vodu z důvodu opomenutých neuzavřených baterií, nevypnutého vodního chlazení apod.

Celkový komfort zajišťuje eVodník® počítačovým ovládáním přes internet, kde se dá velice snadno vše nastavit. Díky této aplikaci máme dokonalý a detailní přehled o spotřebě vody na každé stoupačce.

Systém eVodník® můžeme doporučit.

                                   Ing. Petr Nový
vedoucí THS, Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.